در یک تعریف می توان مبحث طراحی داخلی را اینگونه تعریف کرد : تلفیق علم معماری و روانشناسی و سلایق شخصی با یکدیگر به کمک تیم طراحی داخلی و با تجربه باعث می شود تا ایده های خود را به واقعیت نزدیک نماییم. در طراحی داخلی و دکوراسیون منزل و یا به طور کلی در دکوراسیون داخلی قطعا به کارگیری از مصالح نوین ساختمانی که برخی از آنها شامل پارکت ، لمینیت ، انواع کفپوش ها ، کفپوش های سه بعدی ، سرامیک سه بعدی ، سنگ های آنتیک ، پنل های دکوراتیو ،رادیاتورهای قرنیزی ، رادیاتورهای شیشه ای ، قرنیز ، کاغذ دیواری ، کاغذ دیواری سه بعدی ، پوستر ، پوسترهای سه بعدی ، محصولات چوبی ، MDF ، PVC ، سقف های کشسان ، سقف های آسمان مجازی ، ... ، و در پایان هنرترکیب و فرنیش کردن آنها همه و همه تعریفی از طراحی داخلی یا دکوراسیون داخلی می باشد که به انجام رساندن این مهم کاری تخصصی و نیازمند تجربه ی کافی می باشد.که در این زمینه هم با افتخار در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

 

بازسازی ساختمان

با ما تماس بگیرید

اگر به دنبال تغییرات اساسی در ساختار طراحی و دکوراسیون داخلی منزل  یا مغازه و یا اداره خود هستید و نمی دانید باید از کجا و چگونه شورع کنید ما به شما راه حلی آسان و مناسب را نشان خواهیم داد.ما با استفاده از کادری مجرب و دارا بودن تخصص های لازم در زمینه معماری و صنایع چوب و دیگر صنایع آماده ارائه جدیدترین و مدرن ترین طرح های روز دنیا به شما می باشیم.

شما می توانید از طراحی دکوراسیون داخلی محیط مورد نظرتان گرفته تا هر گونه تغییر و بازسازی در طراحی نمای خارجی ساختمان خود را به ما واگذار نمایید.ما با استفاده از انواع متریال های مختلف همچون کاغذ دیواری-پارکت و دیوار پوش و استفاده از انواع و اقسام سنگ های آنتیک  و حتی با تلفیقی از موارد فوق در یک پروژه سعی خواهیم کرد تا طرحی کاملا شیک و مدرن و کاملا استاندارد را برایتان خلق کنیم.شما می توایند انواع پروژه های طراحی اداری و طراحی منازل خود و حتی پروژه های تجاری از انواع رستوران ها گرفته تا دکوراسیون فروشگاه و مغازه های خود را به ما واگذار نمایید.

با ما تماس بگیرید : 02177448272

طراحی داخلی،دکوراسیون داخلی،دکوراسیون منزل،طراحی سه بعدی،بازسازی ساختمان،بازسازی منزل، بازسازی آپارتمان،تعمیرات آپارتمان،بازسازی ساختمان های قدیمی،مشارکت در ساخت،مدیریت پیمان ساختمان،تخریب و نوسازی،بهینه سازی فضاهای موجود

تخفیف ویژه و محدود برای ساکنین شرق و شمال شرق تهران