محوطه سازی و آبنما

محوطه سازی:

ایده های خوب طراحی لنداسکیپ (محوطه) می تواند مکمل معماری و طراحی ویلاها باشند. گیاهان متعارف در حیاط،محوطه سازی و آبنما، اضافه کردن رنگ ها، بافت و حتی عطر گل تا حد زیادی می تواند توجه بسیاری را بخود جلب کند.

روف گاردن :

پشت بام ها بصورت بالقوه می توانند تبدیل به محیطی برای صرف اوقات فراغت شود. صرف هزینه ای مناسب نسبت به هزینه ساخت کل ساختمان برای ایجاد بام سبز (روف گاردن) باعث احیای فضای بلا استفاده پشت بام خواهد شد.که این خود از جهات مختلف ارزش افزوده بسیاری برای مجموعه مسکونی به ارمغان خواهد آورد. توسعه فضای سبز دیگر امری لوکس به حساب نمی آید بلکه پاسخ به نیازی اساسی است.

محوطه سازی و آبنما

ساخت آبنما :

آبنماها دارای سبک ها و الگو های متنوعی هستند. چشمه، آبنمای صخره ای، آبنماهای دیواری، شیشه ای و … همگی زمانی زیبا خواهند بود که متناسب با محیط و سبک کلی محوطه و ساختمان و محوطه سازی و آبنما طراحی و با دقت ساخته شوند. می توان به این سازه به عنوان اثری هنری نگریست. به مانند تابلوی نقاشی، کار استاد با فردی آماتور با وجود مواد یکسان کاملا متفاوت است. نو آوری و وجود تناسب در اندازه و ابعاد سنگ ها، ریزش متناسب آب و توجه به معیارهای زیباشناسانه، عواملی است که این سازه را ماندگار می سازد.

ساخت آلاچیق :

آلاچیق ها نه تنها سایه بانی برای نشستن افراد در محوطه هستند که خود زیبایی محیط را افزایش می دهند. به مانند دیگر اجزای ویلا، آلاچیق ها نیز به عنوان سرپناه دارای سبک های متفاوتی هستند.پرگولا دیگر سایه بانی است که می توان از آن در محوطه های با سبک مدرن یا کلاسیک استفاده نمود. با توجه به ویژگی خاص این سازه می توان پرگولا را میان در ورودی ساختمان و باغ، یا بر روی سکویی کنار استخر و حتی بصورت مستقل قرار داد.

ما با بکارگیری بهترین مواد از قبیل چوب پلاستیک، چوب های روسی و … مقاومت سازه های ساخته شده را ضمانت می نماییم.

ساخت استخر :

استفاده از مواد و متریال استاندارد، قالبگیری و بتن ریزی دقیق، عایق کاری با بهره گیری از مواد جدید و مطمئن، بکارگیری تجهیزات به روز و کارآمد تولید کنندگان معتبر به منظور تصفیه و فیلتراسیون و همچنین گرمایش آب، اولویت گروه معماری بهینه سازان در ساخت استخر می باشد.

محوطه سازی و آبنما